Černý teriér Černý teriér

Klub chovatelů a přátel ruských černých teriérů v ČR

ČLEN FCI PROSTŘEDNICTVÍM ČMKU
Černý teriér

Podmínky pro udělení titulu Klubový veterán šampion

Ocenění mohou získat všichni psi-feny, kteří jsou nebo byli v majetku člena Klubu. Majitel psa-feny musí být v době podání žádosti o titul členem KCHPČT minimálně dva roky bez přerušení. Podmínkou pro udělení titulu je získání ocenění Vítěz třídy veteránů z minimálně 4 výstav, z toho alespoň 1x na mezinárodní výstavě a ostatní na národní, speciální nebo klubové výstavě u nás i v zahraničí.


Dělítko novinek Dekorace

 

Naši významní partneři:

Psí krása Grooming Salon - profesionální úprava RČT. Salon poskytuje členům našeho klubu slevu 10% na komplexní úpravu psů plemene RČT.

Psí salon

Upozornění

Vše co tvoří obsah webových stránek je autorským dílem a je tudíž chráněno autorským zákonem. Zdroj: http://technet.idnes.cz Veškerý obsah a informace, obsažené na tomto webu jsou vlastnictvím našeho spolku a podléhají ustanovením autorského zákona č. 121/2000 Sb.! Bez našeho souhlasu nelze z tohoto webu kopírovat, rozmnožovat, zveřejňovat, vytvářet odvozená díla, převádět ani prodávat žádné informace. Při porušení našich autorských práv se budeme domáhat ochrany zákonnou cestou. Výbor KCHPRČT v ČR, z.s.