Černý teriér Černý teriér

Klub chovatelů a přátel ruských černých teriérů v ČR

ČLEN FCI PROSTŘEDNICTVÍM ČMKU
Černý teriér

Podmínky pro udělení titulu Klubového šampiona práce KCHPRČT z.s.

Ocenění mohou získat všichni psi-feny, kteří jsou v majetku člena klubu. Majitel psa-feny musí být členem klubu minimálně tři roky, bez přerušení.

Ocenění získá pes i fena, kteří během svého života nasbírají minimálně 500 bodů dle bodovací tabulky a složí zkoušku z kategorie III. Body se sčítají za všechny vykonané zkoušky a všechny úspěšné starty na závodech. Po splnění všech uvedených podmínek bude psovi uděleno ocenění

KLUBOVÝ ŠAMPION PRÁCE KCHPRČT z.s.

Titul je také možné získat složením jedné z těchto zkoušek: ZVV2, ZMP2, IFH1, IGP2, OB3, A3, VZ, COD.

Ocenění za vykonanou zkoušku bude přiznáno po ověření údajů v PP, výkonnostní knížce, potvrzení o vykonané zkoušce či protokolu o vykonané zkoušce. Opakovaná zkouška se boduje jako závod.

Ocenění za účast na závodech bude přiznáno na základě předložení vyhodnocení z příslušného závodu.

Jedinci budou vyhlášeni na podzimní klubové výstavě (akci) a bude jim předána věcná cena a diplom. Každý oceněný pes, pokud to bude možné, se předvede, nezáleží však na věku ani na kondici.

Odkaz na tabulku v pdf

Platnost od 1. 1. 2023


Dělítko novinek Dekorace

 

Naši významní partneři:

Psí krása Grooming Salon - profesionální úprava RČT. Salon poskytuje členům našeho klubu slevu 10% na komplexní úpravu psů plemene RČT.

Psí salon

Upozornění

Vše co tvoří obsah webových stránek je autorským dílem a je tudíž chráněno autorským zákonem. Zdroj: http://technet.idnes.cz Veškerý obsah a informace, obsažené na tomto webu jsou vlastnictvím našeho spolku a podléhají ustanovením autorského zákona č. 121/2000 Sb.! Bez našeho souhlasu nelze z tohoto webu kopírovat, rozmnožovat, zveřejňovat, vytvářet odvozená díla, převádět ani prodávat žádné informace. Při porušení našich autorských práv se budeme domáhat ochrany zákonnou cestou. Výbor KCHPRČT v ČR, z.s.