Černý teriér Černý teriér

Klub chovatelů a přátel ruských černých teriérů v ČR

ČLEN FCI PROSTŘEDNICTVÍM ČMKU
Černý teriér

Kontakty

KLUB CHOVATELŮ A PŘÁTEL RUSKÝCH ČERNÝCH TERIÉRŮ V ČR, z.s.

Datum zápisu: 1. ledna 2014

Datum vzniku: 14. září 1990

Spisová značka: L 354 vedená u Krajského soudu v Brně

Název: Klub chovatelů a přátel ruských černých teriérů v ČR, z.s.

Sídlo: Korce 24, 472 01 Dubá

Identifikační číslo: 02424975

Právní forma: Spolek

Účel: KLUB CHOVATELŮ A PŘÁTEL RUSKÝCH ČERNÝCH TERIÉRŮ V ČR, z.s. je samosprávná, dobrovolná, nepolitická a nezisková organizace založená za účelem naplňování společného zájmu, kterým je v souladu s posláním a cílem Mezinárodní kynologické federace FCI koordinovat činnost chovatelů psů plemene ruský černý teriér na území ČR při chovu, výstavách a pracovním využití psů. Jako řádný člen Českomoravské kynologické unie (dále jen ČMKU) zabezpečuje výhradně jejím prostřednictvím čistokrevný chov plemene ruský černý teriér v souladu s předpisy FCI, ČMKU a zákony ČR.

Název nejvyššího orgánu: Členská schůzeDělítko novinek Dekorace

 

Naši významní partneři:

Psí krása Grooming Salon - profesionální úprava RČT. Salon poskytuje členům našeho klubu slevu 10% na komplexní úpravu psů plemene RČT.

Psí salon

Upozornění

Vše co tvoří obsah webových stránek je autorským dílem a je tudíž chráněno autorským zákonem. Zdroj: http://technet.idnes.cz Veškerý obsah a informace, obsažené na tomto webu jsou vlastnictvím našeho spolku a podléhají ustanovením autorského zákona č. 121/2000 Sb.! Bez našeho souhlasu nelze z tohoto webu kopírovat, rozmnožovat, zveřejňovat, vytvářet odvozená díla, převádět ani prodávat žádné informace. Při porušení našich autorských práv se budeme domáhat ochrany zákonnou cestou. Výbor KCHPRČT v ČR, z.s.