Černý teriér Černý teriér

Klub chovatelů a přátel ruských černých teriérů v ČR

ČLEN FCI PROSTŘEDNICTVÍM ČMKU
Černý teriér

Členství

Klub chovatelů a přátel ruských černých teriérů v ČR je dobrovolným zájmovým sdružením. Členem tohoto klubu se může stát každý občan, který souhlasí s posláním klubu, jeho stanovami, klubovými předpisy, etickým kodexem chovatele KCHPČT a zaplatí ve stanoveném termínu členský příspěvek.

Občané, kteří nedosáhli zletilosti se mohou stát členy klubu, pokud s jejich členstvím vysloví písemný souhlas jejich zákonný zástupce.

Dělítko novinek

Máte-li doma ruského černého teriéra, případně po něm toužíte, a chtěli byste se stát členy našeho klubu, získat tak nejen nové přátele a známé, ale i spoustu nových zážitků, větší přístup k informacím o tomto plemeni, pak stačí jen vyplnit přihlášku do našeho klubu a zaslat ji člence výboru, hospodářce klubu.

Přijetí za člena klubu projednává a schvaluje výbor klubu. Proti nepřijetí do klubu se může uchazeč o členství písemně odvolat do 30 dnů členské schůzi, prostřednictvím výboru klubu, jejíž rozhodnutí je konečné.

Potvrzení o přijetí za člena našeho klubu vám bude zasláno buď poštou, nebo na vaši elektronickou adresu spolu s dalšími informacemi o činnosti klubu. Rádi vás uvítáme v našem klubu.

Přihláška za člena klubu chovatelů a přátel černých teriérů v ČR (doc)
Přihláška za člena klubu chovatelů a přátel černých teriérů v ČR (pdf)


Dělítko novinek Dekorace

 

Naši významní partneři:

Psí krása Grooming Salon - profesionální úprava RČT. Salon poskytuje členům našeho klubu slevu 10% na komplexní úpravu psů plemene RČT.

Psí salon

Upozornění

Vše co tvoří obsah webových stránek je autorským dílem a je tudíž chráněno autorským zákonem. Zdroj: http://technet.idnes.cz Veškerý obsah a informace, obsažené na tomto webu jsou vlastnictvím našeho spolku a podléhají ustanovením autorského zákona č. 121/2000 Sb.! Bez našeho souhlasu nelze z tohoto webu kopírovat, rozmnožovat, zveřejňovat, vytvářet odvozená díla, převádět ani prodávat žádné informace. Při porušení našich autorských práv se budeme domáhat ochrany zákonnou cestou. Výbor KCHPRČT v ČR, z.s.