Černý teriér Černý teriér

Klub chovatelů a přátel ruských černých teriérů v ČR

ČLEN FCI PROSTŘEDNICTVÍM ČMKU
Černý teriér

Činnost

KLUB CHOVATELŮ A PŘÁTEL RUSKÝCH ČERNÝCH TERIÉRŮ V ČR

(KCHPČT – reg. číslo 1017)

Klub chovatelů a přátel ruských černých teriérů v ČR sdružuje chovatele, majitele a milovníky plemene ruský černý teriér nejen z České republiky, ale i ze zahraničí. Společným úsilím členů je pečovat o rozvoj, chov a propagaci ruských černých teriérů s průkazem původu FCI při zachování jejich zdraví a typických povahových vlastností.

Klub pořádá každoročně dvě klubové výstavy:

  • se zadáváním titulů CAC, Nejlepší pes a fena a BOB při některé z Krajských výstav, pořádaných v ČR
  • se zadáváním titulů CAC, Klubový vítěz mladých pes a fena, Klubový vítěz pes a fena a BOB při třídenním klubovém setkání
logo_cmku

Jednou za dva roky pořádáme Speciální výstavu plemene ruský černý teriér s udělováním CAC, Vítěz speciální výstavy pes a fena a BOB.

Každoročně se scházíme na třídenním klubovém výcvikovém setkání, zaměřeném na výchovu, výstavní a sportovní výcvik ruských černých teriérů.

Při splnění podmínek KCHPČT uděluje klub titul KLUBOVÝ ŠAMPION a každoročně ocenění Nejlepší pes a Nejlepší fena výstavní sezóny. Klub chovatelů a přátel ruských černých teriérů v ČR je členem ČESKOMORAVSKÉ KYNOLOGICKÉ UNIE (ČMKU) a jejím prostřednictvím FEDERATION CYNOLOGIQUE INTERNATIONALE (FCI).

logo fci Každý člen vstupuje do KCHPČT dobrovolně, zavazuje se řídit se klubovým Etickým kodexem chovatele a dodržovat stanovy a řády klubu, ČMKU a FCI.


Dělítko novinek Dekorace

 

Naši významní partneři:

Psí krása Grooming Salon - profesionální úprava RČT. Salon poskytuje členům našeho klubu slevu 10% na komplexní úpravu psů plemene RČT.

Psí salon

Upozornění

Vše co tvoří obsah webových stránek je autorským dílem a je tudíž chráněno autorským zákonem. Zdroj: http://technet.idnes.cz Veškerý obsah a informace, obsažené na tomto webu jsou vlastnictvím našeho spolku a podléhají ustanovením autorského zákona č. 121/2000 Sb.! Bez našeho souhlasu nelze z tohoto webu kopírovat, rozmnožovat, zveřejňovat, vytvářet odvozená díla, převádět ani prodávat žádné informace. Při porušení našich autorských práv se budeme domáhat ochrany zákonnou cestou. Výbor KCHPRČT v ČR, z.s.