Černý teriér Černý teriér

Klub chovatelů a přátel ruských černých teriérů v ČR

ČLEN FCI PROSTŘEDNICTVÍM ČMKU
Černý teriér

Výstavy a akce pro rok 2023

 • Místo zrušené výstavy v Hradci Králové se uskuteční naše Klubová výstava ruských černých teriérů se zadáváním CAJC, CAC bez klubového vítěze v rámci Letní VI. OBLASTNÍ SVATOMARTINSKÉ VÝSTAVY PSŮ dne 5. srpna 2023
  Naše plemeno posoudí p. rozhodčí Karel Hořák
  Výstava se bude konat v areálu ZKO Horní Počernice - Praha, V ulici U Hvozdu
  !!! PŘIHLÁŠKY POUZE ONLINE !!! na www.dogoffice.cz
  Pro aktuální informace sledujte prosím web pořadatele www.dogshow.cz nebo fb pořadatele.
  Propozice
 • Klubová výstava s CAC, CAJC bez KV – Při krajské výstavě DOG SHOW DŽBÁN 2023, 26. srpna 2023 - změna rozhodčího - na základě oznámení pořadatele dochází ke změně rozhodčí a naši klubovou výstavu posoudí p. Olga Dolejšová. Výstava se bude konat v areálu ZKO Horní Počernice - Praha, V ulici U Hvozdu
  !!! PŘIHLÁŠKY POUZE ONLINE !!! na www.dogoffice.cz
  Pro aktuální informace sledujte prosím web pořadatele dogshow-rybniky.cz nebo fb pořadatele www.facebook.com/groups/476728759086596/.
  Propozice: vystavy.cmku.cz
 • Podzimní klubové setkání – Autokemp Zbýšov, Zbýšov 62, 285 65 Zbýšov v Čechách, 29. 09. – 01. 10. 2023 – propozice a přihláška zde: docx a pdf.
 • KLUBOVOU VÝSTAVU se zadáváním titulů Klubový vítěz a CAC, CAJC – Autokemp Zbýšov, Zbýšov 62, 285 65 Zbýšov v Čechách, 30. září 2023, rozhodčí p. Milan Plundra - přihlašování přes www.dogoffice.cz, propozice: pdf.
  Po skončení klubové výstavy proběhne vyhlášení celoroční klubové soutěže o NEJ psa/fenu výstavní sezony 2022/2023 a předání klubových šampionátů, poté se uskuteční svod mladých a bonitace – rozhodčí p. Milan Plundra

Přihlášky na svody a bonitace prosíme zasílat do 10. 9. 2023, a to včetně kopie průkazu původu, pokud již máte k dispozici tak i výsledků RTG na DKK a DLK, výsledek vyšetření na Hyperurikosurii (HUU), - Přihlášky ke svodu a bonitaci stahujte zde: Svod a bonitace.
Po skončení svodů a bonitací se uskuteční členská schůze - pozvánka.

Uzávěrka pro žádosti o Klubového šampiona, Klubového grandšampiona a Klubového veterán šampiona je 10. 9. 2022, uzávěrka přihlášek do soutěže NEJ pes/fena roku je 25. 9. 2023 - podmínky pro splnění naleznete zde na webu v jednotlivých sekcích.


Dělítko novinek Dekorace

 

Naši významní partneři:

Psí krása Grooming Salon - profesionální úprava RČT. Salon poskytuje členům našeho klubu slevu 10% na komplexní úpravu psů plemene RČT.

Psí salon

Upozornění

Vše co tvoří obsah webových stránek je autorským dílem a je tudíž chráněno autorským zákonem. Zdroj: http://technet.idnes.cz Veškerý obsah a informace, obsažené na tomto webu jsou vlastnictvím našeho spolku a podléhají ustanovením autorského zákona č. 121/2000 Sb.! Bez našeho souhlasu nelze z tohoto webu kopírovat, rozmnožovat, zveřejňovat, vytvářet odvozená díla, převádět ani prodávat žádné informace. Při porušení našich autorských práv se budeme domáhat ochrany zákonnou cestou. Výbor KCHPRČT v ČR, z.s.