Černý teriér Černý teriér

Klub chovatelů a přátel ruských černých teriérů v ČR

ČLEN FCI PROSTŘEDNICTVÍM ČMKU
Černý teriér

Svod + Bonitace

Termíny svodů a bonitací pro rok 2023:

30. 9. 2023 při Klubové výstavě se zadáváním titulu Klubový vítěz, Autokemp Zbýšov

Přihlášky na svody a bonitace prosíme zasílat v termínu uzávěrek, včetně průkazu původu, výsledků RTG na DKK a DLK, výsledek vyšetření na Hyperurikosurii (HUU), pokud máte k dispozici.

U výstav pořádaných pod záštitou jiných organizací (např. při Krajských výstavách) nejsou v souladu s novelizací Výstavního řádu ČMKU bonitace ani svody možné.

Z technických důvodů není možné se přihlašovat na bonitace a svody až na místě konání v den akce. Přihlášky zaslané poradkyni chovu po termínu uzávěrky budou přijaty nejpozději 5 dnů do konání svodu nebo bonitace s tím, že poplatek za svod a bonitaci bude účtován se 100% přirážkou.

Zde si můžete stáhnout přihlášku ke svodu a bonitaci ve wordu.


Dělítko novinek Dekorace

 

Naši významní partneři:

Psí krása Grooming Salon - profesionální úprava RČT. Salon poskytuje členům našeho klubu slevu 10% na komplexní úpravu psů plemene RČT.

Psí salon

Upozornění

Vše co tvoří obsah webových stránek je autorským dílem a je tudíž chráněno autorským zákonem. Zdroj: http://technet.idnes.cz Veškerý obsah a informace, obsažené na tomto webu jsou vlastnictvím našeho spolku a podléhají ustanovením autorského zákona č. 121/2000 Sb.! Bez našeho souhlasu nelze z tohoto webu kopírovat, rozmnožovat, zveřejňovat, vytvářet odvozená díla, převádět ani prodávat žádné informace. Při porušení našich autorských práv se budeme domáhat ochrany zákonnou cestou. Výbor KCHPRČT v ČR, z.s.