Černý teriér Černý teriér

Klub chovatelů a přátel ruských černých teriérů v ČR

ČLEN FCI PROSTŘEDNICTVÍM ČMKU
Černý teriér

Poradce chovu

CO A JAK U ŠTĚŇAT

UPOZORNĚNÍ

V současné době probíhá rekonstrukce sekcí „Chovní psi“ a „Chovné feny“ na klubových stránkách. Jsou zde zařazováni psi a feny členů našeho klubu, kteří po absolvování bonitace a doložení všech povinných dokladů pro chovnost obdrželi do průkazu původu status „CHOVNÝ/CHOVNÁ“.
Kopie dokladů o veškerých ostatních údajích, jako jsou získané tituly z výstav, nepovinná zdravotní vyšetření a testy a složené zkoušky zasílejte e-mailem poradkyni chovu. Zároveň vámi vybranou fotografii vašeho zvířete ve výstavním postoji tak, aby se mohlo na klubových stránkách dobře prezentovat.
Jen tak se tyto informace objeví u vašich psů a fen.

Výzva

Prosím všechny majitele psů, kteří chtějí reprezentovat své zvíře na těchto klubových stránkách, aby se obraceli na mne, poslali jeho fotografii a dokumentaci.

Poradce chovu Zachařová Lucie (luciekriz@tiscali.cz)


Dělítko novinek Dekorace

 

Naši významní partneři:

Psí krása Grooming Salon - profesionální úprava RČT. Salon poskytuje členům našeho klubu slevu 10% na komplexní úpravu psů plemene RČT.

Psí salon

Upozornění

Vše co tvoří obsah webových stránek je autorským dílem a je tudíž chráněno autorským zákonem. Zdroj: http://technet.idnes.cz Veškerý obsah a informace, obsažené na tomto webu jsou vlastnictvím našeho spolku a podléhají ustanovením autorského zákona č. 121/2000 Sb.! Bez našeho souhlasu nelze z tohoto webu kopírovat, rozmnožovat, zveřejňovat, vytvářet odvozená díla, převádět ani prodávat žádné informace. Při porušení našich autorských práv se budeme domáhat ochrany zákonnou cestou. Výbor KCHPRČT v ČR, z.s.